28
Prş, Eki
25 Yeni Haber

Dijital Para Piyasası Canlı Tablo

Dijital Para Piyasası Canlı Tablo

Ekonomi

Geleceğin foreks piyasası olarak görülen kripto para birimleri her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. uzmanlara göre kripto para dünyası gelecekte tek tercih olabilir. Peki Iota düşer mi? Iota kaç dolar oldu? para piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Toplamda 183.89 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece son 1 gün içinde 126.85 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı. 183.89 Milyar dolar tutarındaki piyasanın yüzde 66.42'si sadece bitcoine ait.

Iota an itibarıyla 0.15 Amerikan Doları civarından işlem görüyor. Ayrıca Iota bir günlük zaman diliminde yüzde 1.36 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta İçinde Tether Değer Kaybetti

Dijital para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. XRP, RSK Infrastructure Framework ve Crypto.com Coin geçen hafta yatırımcılarını en fazla güldüren kripto parabirimleri oldu. buna karşılık Tether, Binance USD ve Paxos Standard geçen haftadan beri en fazla değer kaybı yaşayan kripto para birimleri olarak öne çıktı. Yatırım kararı almadan önce 183.89 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 15:23 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

en son alınan veriler ışığında 6674.32 dolar üstünden işlem gören bitcoin dünden şu ana kadar 41.11 Milyar doların üstünde el değiştirdi.. bitcoin güncel piyasa değeri 122.15 Milyar Amerikan Doları seviyesinde.
ether ise canlı verilere bakıldığında 138.35 dolar civarında tutundu. Ethereum son bir gün içerisinde 13.04 Milyar Amerikan Doları alınıp satıldı..
Ripple 0.18 üstünden talep görüyor.

Sanal para piyasası foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir