27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Dijital Para Dünyası Güncel Haberler

Dijital Para Dünyası Güncel Haberler

Ekonomi

Foreks sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı kripto paralar yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı sanal para analistlerine göre kripto para birimleri finans sektörünün geleceği. böyle bir yatırım ortamında Ethereum Classic alınır mı? Ethereum Classic kaç lira oldu? para piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Kripto para dünyası geçtiğimiz 24 saat içinde 213.93 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. canlı verilere göre piyasanın toplam büyüklüğü 2282.02 Milyar dolara ulaştı.

Son 24 saat içinde 7.36 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Ethereum Classic güncellenen en son fiyatlara göre 72.62 Dolar, yani 603.22 lira seviyesinden talep görüyor. Ayrıca Ethereum Classic son bir saat içinde yüzde 0.83 değer farkı yaşadı.

Dijital Para Piyasasının En Büyük Payı Bitcoinin

Geçen hafta yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar Nexo, Fantom ve Quant olurken, son 24 saat boyunca tabloda değişiklikler söz konusu. Telcoin, Internet Computer ve Zilliqa bir günlük zaman diliminde en fazla değer kazanan sanal paralar oldu. buna karşılık geçtiğimiz hafta içinde TrueUSD, Tether ve Binance USD hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise TrueUSD, Tether ve Binance USD alarm vermeye başladı. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin 51794.55 Dolar, Ethereum 3942.55 Amerikan Doları, Ripple 1.32 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 758.88 dolar üstünden işlem görüyor.

Dijital para dünyası belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir