16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Dijital Para Dünyası Düşüyor Mu?

Dijital Para Dünyası Düşüyor Mu?

Ekonomi

Para sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen dijital para piyasası hiç uyumuyor. bazılarına göre dijital para birimleri haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki Cardano düşer mi? Cardano ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Dijital para birimleri son 24 saat boyunca gerçekleşen işlem hacmi sonunda 1833.89 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 42.30 ile ilk sırada.

Cardano an itibarıyla 0.93 Amerikan Doları civarından alınıp satılıyor. Cardano son bir saat içinde yüzde 0.46 değer farkı yaşadı.

Binance Usd Dünden Şu Ana Kadar Yatırımcısını Üzdü

Kripto para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Monero en çok yükselen dijital para birimi oldu. buna karşılık son 3 ay içinde en fazla kaybettiren para birimi de yearn.fina oldu. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

güncellenen en son verilere göre Bitcoin 40790.04 Amerikan Doları. bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 1.22 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ether 44760.01 TL üzerinden işlem görüyor. Ethereum son bir hafta içinde yüzde 0.64 değer farkı gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 0.77 Dolar
Ripple Kaç Dolar? Ripple 0.77 Dolar

Ripple - XRP an itibarıyla 0.77 dolar üstünden işlem görüyor.

Kripto para dünyası para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir