25
Çrş, Kas
35 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Yükseliyor Mu?

Dijital Para Birimleri Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Geleceğin finans piyasası olarak görülen sanal para dünyası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. bazılarına göre dijital para birimleri haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. böyle bir yatırım ortamında OmiseGO alınır mı? OmiseGO almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Toplamda 335.18 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece dünden şu ana kadar 88.19 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Geçtiğimiz 24 saat içinde 702.36 Milyon Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan OmiseGO güncellenen en son fiyatlara göre 4.12 Dolar, yani 32.34 TL üstünden alınıp satılıyor. Ayrıca OmiseGO son bir saat içinde yüzde 1.14 değer farkını gördü.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca En Fazla Kaybettiren Tether Oldu

Tether, Binance USD ve Paxos Standard geçen hafta kaybettirdi. buna karşılık Hyperion, yearn.finance ve Qtum geçtiğimiz hafta içinde yatırımcılarını en fazla güldüren kripto para birimleri. Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 76.19 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 199.57 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 22.64 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 10785.94 Dolar

Ethereum

Ethereum kaç Dolar?
Ethereum kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 40.31 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 12.72 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 357.34 Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir