18
Pzt, Eki
32 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Yükseliyor Mu?

Dijital Para Birimleri Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan kripto para birimleri yeni yatırımcılar buluyor. bazı para uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto paralar patlayacak bir balon. Peki Stellar fiyatları düşer mi? Stellar ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Sanal para dünyası geçtiğimiz 24 saat boyunca 138.63 Milyar dolar işlem gördü. güncellenen en son fiyatlara göre piyasanın toplam büyüklüğü 226.85 Milyar dolara ulaştı.

Stellar an itibarıyla 0.07 dolar civarından işlem görüyor. Ayrıca Stellar son 1 gün içinde yüzde 0.94 değer farkını gördü.

Geçtiğimiz 24 Saat İçinde Dogecoin Düşmeye Devam Ediyor

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Multi-collateral DAI, Zcoin ve Tether son bir hafta boyunca sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan Hyperion, EOS ve Bitcoin Gold geçen bir haftada en fazla değer kazanan dijital para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 79.37 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 147.69 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 36.97 Milyar Dolar
Fiyatı: 8047.78 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 22.89 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 20.96 Milyar Dolar
Fiyatı: 206.78 Amerikan Doları

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir