06
Pzt, Ara
26 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Dijital Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Foreks dünyasının yıldızı dijital para dünyası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. uluslar arası gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para piyasası zor günler geçirse de ileride kazandıracak. Peki Tether yükselir mi? Tether almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Toplamda 243.57 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen dijital para piyasası sadece son bir gün boyunca 145.78 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

21:58 itibarıyla 7.17 TL düzeyinden talep gören Tether 6.39 Milyar dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 1 Amerikan Doları üzerinden talep görüyor. Ayrıca Tether son 24 saat içinde yüzde 0.05 değer farkı kaydetti.

Bitcoin Dijital Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Multi-collateral DAI, TrueUSD ve Binance USD geçtiğimiz hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan Crypto.com Coin, DigiByte ve DxChain Token son bir hafta içinde en çok kazandıran kripto para birimleri oldu. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

en son fiyatlara göre 8906.32 dolar civarından işlem gören bitcoin geçtiğimiz 24 saat içinde 43.41 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. Bitcoin güncel piyasa değeri 163.55 Milyar Amerikan Doları seviyesinde.
Ethereum ise güncel rakamlara göre 205.59 dolar dolaylarında tutundu. Ethereum geçtiğimiz yirmidört saat içinde 19.40 Milyar dolar alınıp satıldı..
Ripple 0.22 seviyesinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir