27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Kaç Lira?

Dijital Para Birimleri Kaç Lira?

Ekonomi

Foreks sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen dijital para dünyası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para birimleri gelecekte tek tercih olabilir. dijital paralar kazandırır mı? Stellar kaç lira oldu? finans piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Kripto para dünyası son bir gün boyunca gerçekleşen işlem hacmi sonunda 1882.18 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 43.52 ile ilk sırada.

Stellar tablosu yenilendi. güncellenen en son fiyatlara göre 2.42 Türk lirası civarında dengelenen Stellar, son 24 saat içinde 355.33 Milyon dolar talep gördü. Stellar son bir gün içinde yüzde 0.56 değer farkını gördü.

Xdc Network Dünden Beri En Çok Kazandırdı

Kripto para piyasasının son bir hafta içinde şampiyonları Uniswap, Celer Network ve Celo oldu. sanal para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. USD Coin, Waves ve Binance USD en fazla düşen kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum, Cardano, Tether ve Binance Coin piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 66.48 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

16:57 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: Bitcoin 43509.50 Amerikan Doları, Ethereum 3071.72 Dolar, Ripple 0.95 Amerikan Doları seviyesinden alınıp satılıyor.

Dijital para birimleri hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir