18
Pzt, Oca
32 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Kaç Lira?

Dijital Para Birimleri Kaç Lira?

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan dijital para birimleri yeni yatırımcılar buluyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal paralar yakın zamanda patlayacak. dijital para dünyası kazandırır mı? Lisk kaç dolar oldu? finans piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. en son alınan veriler ışığında dün itibarıyla 89.25 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para el değiştirdi.

Geçtiğimiz 24 saat boyunca 3.92 Milyon dolar işlem hacmine ulaşan Lisk güncellenen en son fiyatlara göre 1.22 Amerikan Doları, yani 8.38 Türk lirası düzeyinden işlem görüyor. Lisk son bir saat içinde yüzde 0.26 değer farkını gördü.

Husd Bir Haftadır Alarm Zilleri Çalıyor

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. HUSD, Binance USD ve Tether geçen haftadan beri sert bir düşüş yaşadı. öbür taraftan THETA, Horizen ve Crypto.com Coin geçen hafta yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal para birimleri oldu. Yatırım kararı almadan önce 245.73 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 11:52 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 164.16 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 28.58 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 8928.37 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 22.72 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 10.19 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 204.55 Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir