19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Kaç Lira?

Dijital Para Birimleri Kaç Lira?

Ekonomi

Foreks sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı kripto para birimleri sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazılarına göre kripto paralar gelecekte tek tercih olabilir. Peki ether fiyatları yükselir mi? ethereum kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

22:47 itibari ile sanal para piyasası toplam 204.46 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 65.13'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

22:47 itibarıyla 1137.65 Türk lirası düzeyinden talep gören Ethereum 18.75 Milyar dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 169.80 Amerikan Doları (1137.65 lira) üstünden işlem görüyor. Ayrıca ether son bir saat içinde yüzde 0.33 değer farkını gördü.

Crypto.com Coin Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını Güldürdü

1 hafta içerisinde yatırımcılarını en fazla güldüren sanal paralar Crypto.com Coin, Bitcoin Cash ve DxChain Token olurken, son bir gün içerisinde tabloda değişiklikler söz konusu. Zcash, Dash ve Ravencoin son bir gün boyunca yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar oldu. öte yandan geçtiğimiz hafta Insolar, Multi-collateral DAI ve ICON hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise ZB Token, OKB ve Litecoin alarm vermeye başladı. Toplam piyasa hacmi 204.46 Milyar doları geçen sanal para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 78.58.

22:47 itibarıyla tüm kripto para fiyatları: bitcoin 7271.33 Amerikan Doları, Ethereum 169.80 Dolar, Ripple 0.20 Amerikan Doları civarından işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından heyecanlı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir