28
Prş, Eki
26 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Kaç Lira?

Dijital Para Birimleri Kaç Lira?

Ekonomi

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen dijital para dünyası gündemden hiç düşmüyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto paralar altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Peki ethereum fiyatları düşer mi? ether kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Toplamda 217.95 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen kripto para dünyası sadece son bir gün içerisinde 129.52 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Geçtiğimiz 24 saat boyunca 16.52 Milyar dolar işlem hacmine ulaşan Ethereum güncellenen en son verilere göre 196.44 Amerikan Doları, yani 1216.94 Türk lirası civarından müşteri buluyor. Bununla birlikte ethereum geçen haftadan beri yüzde 12.69 değer farkını gördü.

Bitcoin Kaç dolar Oldu?

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin yatırımcılarını en fazla güldüren dijital para birimi oldu. diğer taraftan son 3 ay içinde en çok değer kaybeden para birimi de Decred oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash ve Tether piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 79.63 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

güncel rakamlara göre bitcoin 7822.07 Amerikan Doları. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 10.91 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Dolar?
Ethereum kaç Amerikan Doları?

ether 1216.94 lira üstünden alınıp satılıyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 12.69 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç TL oldu?
Ripple kaç lira oldu?

Ripple an itibarıyla 0.21 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir