28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Dijital Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Son yılların yükselen trendi sanal paralar her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. bazı kripto para analistlerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para birimleri emin adımlarla büyümeye devam ediyor. dijital paralar kazandırır mı? NEM kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Sanal para piyasası geçtiğimiz 24 saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 2573.19 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 41.98 ile ilk sırada.

10:45 itibarıyla 2.32 TL düzeyinden talep gören NEM 1.56 Milyar dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 0.17 Amerikan Doları üzerinden alınıp satılıyor. Bununla birlikte NEM son bir hafta içinde yüzde 1.70 değer farkı kaydetti.

Geçen Bir Haftada Tether Azaldı

Geçtiğimiz hafta boyunca en fazla yükselen sanal paralar Tezos, Voyager Token ve The Graph olurken, son 24 saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. Polygon, Kusama ve THORChain geçtiğimiz yirmidört saat içinde yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar oldu. öte yandan geçtiğimiz hafta Tether, TrueUSD ve Litecoin hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Livepeer, Huobi Token ve Dogecoin alarm vermeye başladı. Yatırım kararı almadan önce 2573.19 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 10:45 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 1080.24 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 36.38 Milyar Dolar
Fiyatı: 57192.84 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 563.18 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 29.80 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 4750.19 Dolar

Dijital para birimleri para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir