06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Dijital Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Geleceğin foreks piyasası olarak görülen kripto para birimleri sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazılarına göre dijital para birimleri gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Zcash fiyatları yükselir mi? Zcash kaç dolar? para piyasasından en son haberler burada.

Son bir gün boyunca sanal paralar 204.60 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. an itibarıyla piyasanın hacmi 2423.38 Milyar dolara ulaştı.

Zcash an itibarıyla 125.08 dolar düzeyinden işlem görüyor. Ayrıca Zcash dün itibarıyla yüzde 3.32 değer farkı kaydetti.

Geçen Bir Haftada Usd Coin Kaybettirmeye Devam Ediyor

USD Coin, Pax Dollar ve TerraUSD geçtiğimiz hafta değer kaybetti. öte yandan KuCoin Token, Uniswap ve Ethereum geçen hafta yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren kripto para birimleri. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

17:03 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: bitcoin 60899.43 Dolar, Ethereum 3906.15 Amerikan Doları, Ripple 1.15 dolar seviyesinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir