28
Prş, Eki
25 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Dijital Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Global piyasada büyük bir rağbet gören kripto para dünyası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. sanal para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten sanal para birimleri haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki Iota düşer mi? Iota kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Dijital para birimleri hareketli dakikalar yaşıyor. güncel rakamlara göre son bir gün boyunca 117.59 Milyar Amerikan Doları tutarında sanal para alınıp satıldı.

Iota tablosu yenilendi. son rakamlara bakıldığında 1.11 TL dolaylarında dengelenen Iota, dün itibarıyla 8.85 Milyon dolar müşteri buldu. Ayrıca Iota son 24 saat boyunca yüzde 3.46 değer farkı kaydetti.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Synthetix Network To son bir gün içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. IOST ise alarm vermeye başladı. Zira geçtiğimiz 24 saat içinde yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan dijital para IOST oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

21:10 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: Bitcoin 7078.34 Amerikan Doları, Ethereum 163.20 Amerikan Doları, Ripple 0.19 dolar üzerinden işlem görüyor.

Sanal para piyasası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir