28
Çrş, Eki
14 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?

Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan dijital para dünyası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre sanal para dünyası gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Lisk yükselir mi? Lisk kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Toplamda 360.92 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen kripto para dünyası sadece son bir gün boyunca 88.21 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Lisk canlı verilere göre 1.79 Amerikan Doları düzeyinden talep görüyor. Lisk son yimidört saat içinde yüzde 1.49 değer farkı kaydetti.

Geçen Bir Haftada En Fazla Kaybettiren Ontology Oldu

Dijital para piyasasının geçen haftadan beri şampiyonları Decentraland, Kusama ve Chainlink oldu. sanal para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Ontology, Bitcoin ve Bitcoin SV yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 76.57 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin
bitcoin en son fiyatlara göre 11690.29 Dolar (85679.31 TL) civarında. Bitcoin geçen bir haftada yüzde 0.29 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 3107.24 TL dolaylarında alınıp satılıyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 6.50 değer farkını yaşadı.
Ripple
ripple şu anda 0.28 Amerikan Doları yani 2.07 Türk lirası civarından talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından takibi zor bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir