27
Prş, Oca
22 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?

Dijital Para Birimleri Kaç Dolar?

Ekonomi

Foreks dünyasının yıldızı kripto para piyasası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal paralar altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Peki Zcash düşer mi? Zcash ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Toplamda 256.16 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen sanal para piyasası sadece geçtiğimiz 24 saat boyunca 115.14 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Zcash an itibarıyla 44.65 Amerikan Doları üzerinden talep görüyor. Ayrıca Zcash son 1 gün içinde yüzde 4.61 değer farkı kaydetti.

Son Bir Hafta İçinde En Fazla Kaybettiren Sanal Para Trueusd Oldu

Sanal para birimleri içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı kripto para birimleri kaybettiriyor. HedgeTrade, Holo ve Crypterium son bir hafta boyunca yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal parabirimleri oldu. diğer taraftan TrueUSD, Ravencoin ve Nervos Network geçen bir haftada en hızlı düşen kripto para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 80.55 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Fiyatı: 9528.57 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 36.25 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 201.53 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 14.99 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.20 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1.68 Milyar Dolar

Dijital para birimleri sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir