16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Güncel Fiyatları

Dijital Para Birimleri Güncel Fiyatları

Ekonomi

Geleceğin foreks piyasası olarak görülen sanal para piyasası gündemden hiç düşmüyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre dijital para birimleri yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. dijital para dünyası kazandırır mı? Stellar almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Kripto para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. en son alınan veriler ışığında geçtiğimiz 24 saat boyunca 147.62 Milyar dolar tutarında kripto para piyasada el değiştirdi.

20:23 itibarıyla 2.87 TL üstünden talep gören Stellar 4.85 Milyar dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 0.20 Amerikan Doları (2.87 lira) civarından alınıp satılıyor. Ayrıca Stellar geçtiğimiz 24 saat içinde yüzde 3.62 değer farkını gördü.

Son 24 Saat İçinde Tether Düşmeye Devam Ediyor

Tether, USD Coin ve Binance USD geçtiğimiz hafta içinde kaybettirdi. öbür taraftan Moonbeam, Kyber Network Crystal v2 ve Basic Attention Token geçen haftadan beri yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren dijital para birimleri. Bitcoin, Ethereum, Tether, BNB ve USD Coin piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 66.89 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

20:23 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: bitcoin 39525.34 Amerikan Doları, Ethereum 2930.12 Dolar, Ripple 0.75 dolar seviyesinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir