28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Dijital Para Birimleri Güncel Fiyatları

Dijital Para Birimleri Güncel Fiyatları

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan kripto para dünyası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para birimleri gelecekte tek tercih olabilir. Peki NEM fiyatları yükselir mi? NEM kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Kripto para piyasası dün itibarıyla gerçekleşen işlem hacmi sonunda 264.63 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 68.24 ile ilk sırada.

NEM an itibarıyla 0.04 dolar üstünden talep görüyor. NEM son bir saat içinde yüzde 0.03 değer farkı kaydetti.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Dijital para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı dijital para birimleri kaybettiriyor. Enjin Coin, DxChain Token ve VeChain geçen bir haftada en fazla değer kazanan kripto parabirimleri oldu. diğer tarafta ise Ripio Credit Network, UNUS SED LEO ve Hive geçtiğimiz hafta boyunca yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan sanal para birimleri olarak öne çıktı. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin
bitcoin an itibarıyla 9825.35 Dolar (68286.18 TL) civarında. Bitcoin geçen haftadan beri yüzde 12.78 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 1491.96 lira dolaylarında alınıp satılıyor. Ethereum son bir hafta boyunca yüzde 13.84 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.21 Amerikan Doları yani 1.43 Türk lirası düzeyinden işlem görüyor.

Kripto para dünyası belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir