06
Prş, May
30 Yeni Haber

Dash Ne Kadar?

Dash Ne Kadar?

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan sanal para dünyası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazılarına göre kripto para birimleri yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. Peki Dash fiyatları düşer mi? Dash kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Kripto paralar dün itibarıyla gerçekleşen işlem hacmi sonunda 1605.04 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 61.76 ile ilk sırada.

Küresel piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Dash canlı verilere göre 191.76 dolar seviyesinden işlem görüyor. Dash son bir saat içinde yüzde 0.05 değer farkı yaşadı.

Vethor Token Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını En Çok Güldüren Dijital Para Birimi

Harmony son bir gün içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Tether ise alarm vermeye başladı. Zira dünden şu ana kadar en hızlı düşen kripto para Tether oldu. Yatırım kararı almadan önce 1605.04 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 10:44 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin 53110.62 Amerikan Doları, Ethereum 1595.26 Dolar, Ripple 0.50 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 474.84 dolar üzerinden alınıp satılıyor.

Dijital para piyasası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir