02
Çrş, Ara
27 Yeni Haber

Dash Ne Kadar?

Dash Ne Kadar?

Ekonomi

Küresel piyasada büyük bir rağbet gören sanal paralar hareketli saatler yaşıyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para dünyası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Dash düşer mi? Dash kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

An itibarıyla dün itibarıyla 90.74 Milyar dolar tutarında sanal para işlem gördü.. Toplamda 250.92 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 67.17'si bitcoinden geliyor.

Son 1 gün içinde 519.65 Milyon Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Dash en son fiyatlara göre 74.11 Dolar, yani 509.53 lira üzerinden işlem görüyor. Bununla birlikte Dash geçen haftadan beri yüzde 0.51 değer farkını gördü.

Geçtiğimiz Hafta En Fazla Bitcoin Diamond Kaybettirdi

Geçen hafta yatırımcılarını en fazla güldüren sanal paralar BitShares, Lisk ve Qtum olurken, bir günlük zaman diliminde tabloda değişiklikler söz konusu. Horizen, Siacoin ve Crypterium dünden şu ana kadar en fazla yükselen sanal paralar oldu. öbür taraftan son bir hafta içinde Bitcoin Diamond, v.systems ve DxChain Token hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise HedgeTrade, MonaCoin ve Litecoin alarm vermeye başladı. Bitcoin, Ethereum ve Tether kripto para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 79.90 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.
22:42 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: bitcoin 9168.20 Amerikan Doları, Ethereum 208.10 Dolar, Ripple 0.20 Amerikan Doları civarından alınıp satılıyor.

Kripto para piyasası tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir