28
Prş, Eki
25 Yeni Haber

Dash Kaç Lira Oldu?

Dash Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan dijital para dünyası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. kimilerine göre her gün yeni emtialar üreten kripto para dünyası finans sektörünün geleceği. Peki Dash fiyatları yükselir mi? Dash ile birlikte diğer kripto para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Dijital para birimleri hareketli dakikalar yaşıyor. canlı verilere göre son 24 saat boyunca 179.76 Milyar Amerikan Doları tutarında sanal para alınıp satıldı.

Dash 20:58 itibarıyla 85.76 Dolar, piyasa değeri ise 811.66 Milyon dolar civarında. Dash son yimidört saat içinde yüzde 3.98 değer farkı kaydetti.

Dijital Para Piyasasında Gergin Bekleyiş Sürüyor

Ethereum son 24 saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Tether ise alarm vermeye başladı. Zira geçtiğimiz yirmidört saat içinde yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan dijital para Tether oldu. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

20:58 itibarıyla tüm kripto para fiyatları: Bitcoin 8663.40 Amerikan Doları, Ethereum 217.24 Dolar, Ripple 0.23 Amerikan Doları seviyesinden alınıp satılıyor.

Sanal para piyasası finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir