14
Pzt, Haz
20 Yeni Haber

Dash Kaç dolar Oldu?

Dash Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Finans sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı dijital para birimleri gündemden hiç düşmüyor. kripto para uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital para dünyası patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Peki Dash fiyatları yükselir mi? Dash kaç dolar? foreks piyasasından en son haberler burada.

Son rakamlara bakıldığında son yimidört saat içinde 145.20 Milyar dolar tutarında sanal para el değiştirdi.. Toplamda 255.02 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 68.52'si bitcoinden geliyor.

22:34 itibarıyla 510.88 lira üzerinden talep gören Dash 697.90 Milyon Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 73.51 dolar seviyesinden talep görüyor. Dash son bir saat içinde yüzde 0.24 değer farkı yaşadı.

Dün İtibarıyla En Çok Kazandıran Sanal Para: Unibright

Unibright bir günlük zaman diliminde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Tether ise alarm vermeye başladı. Zira geçtiğimiz yirmidört saat içinde en fazla alarm veren dijital para Tether oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 80.62 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

güncellenen en son verilere göre 9507.93 dolar düzeyinden işlem gören Bitcoin son bir gün içinde 48.37 Milyar doların üstünde işlem gördü.. bitcoin güncel piyasa değeri 174.74 Milyar Amerikan Doları dolaylarında.
ethereum ise en son fiyatlara bakıldığında 198.54 dolar seviyesinde tutundu. Ethereum dünden şu ana kadar 16.87 Milyar dolar piyasada el değiştirdi..
Ripple 0.20 üzerinden alınıp satılıyor.

Dijital para piyasası para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir