28
Prş, Eki
27 Yeni Haber

Dash Kaç dolar Oldu?

Dash Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Para dünyasının yıldızı kripto paralar altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. bazılarına göre dijital para birimleri emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Dash fiyatları düşer mi? Dash kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Canlı verilere göre son 24 saat içinde 151.65 Milyar dolar tutarında sanal para alınıp satıldı.. Toplamda 252.25 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 68.25'si bitcoinden geliyor.

16:40 itibarıyla 564.72 lira civarından talep gören Dash 737.50 Milyon Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 77.78 dolar üzerinden alınıp satılıyor. Ayrıca Dash bir günlük zaman diliminde yüzde 3.38 değer farkı kaydetti.

Multi-collateral Daı Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

Dijital para birimleri içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı dijital para birimleri kaybettiriyor. Decred, Ravencoin ve Hyperion geçtiğimiz hafta yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal parabirimleri oldu. bununla birlikte UNUS SED LEO, TrueUSD ve BitShares geçtiğimiz hafta içinde en çok hayal kırıklığı yaratan kripto para birimleri olarak öne çıktı. Yatırım kararı almadan önce 252.25 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 16:40 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

16:40 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: BTC 9373.80 Dolar, Ethereum 207.76 Amerikan Doları, Ripple 0.22 dolar seviyesinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir