16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Cardano Yükseliyor Mu?

Cardano Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan sanal para piyasası yeni yatırımcılar buluyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre dijital para dünyası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. böyle bir yatırım ortamında Cardano alınır mı? Cardano ile birlikte diğer kripto para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Canlı verilere bakıldığında son 24 saat boyunca 159.03 Milyar dolar tutarında dijital para alınıp satıldı.. Toplamda 1219.57 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 45.53'si bitcoinden geliyor.

Cardano 19:54 itibarıyla 7.95 Türk lirası. Dolar olarak da 0.51 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 17.20 Milyar Amerikan Doları seviyesinde dengelendi. Cardano geçtiğimiz yirmidört saat içinde yüzde 8.19 değer farkı kaydetti.

Bitcoin Dijital Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

Dijital para piyasası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı kripto para birimleri kaybettiriyor. Maker, Binance USD ve TrueUSD geçen bir haftada yatırımcılarını en fazla güldüren sanal parabirimleri oldu. öbür taraftan Tether, Fei USD ve Pax Dollar geçtiğimiz hafta boyunca yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan dijital para birimleri olarak öne çıktı. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin

Fiyatı: 29164.85 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 29.40 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 1994.02 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 17 Milyar Dolar

Ripple

Fiyatı: 0.41 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.08 Milyar Dolar

Sanal paralar tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir