21
Cu, Oca
32 Yeni Haber

Cardano Yükseliyor Mu?

Cardano Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan dijital para birimleri yatırımcıları şaşırtıyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre dijital para piyasası alarm zillleri çalıyor. Peki Cardano düşer mi? Cardano ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Kripto para piyasası geçtiğimiz 24 saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 142.25 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 65.49 ile ilk sırada.

Cardano an itibarıyla 0.02 Amerikan Doları civarından işlem görüyor. Ayrıca Cardano son bir saat içinde yüzde 0.10 değer farkı kaydetti.

Son Bir Gün Boyunca En Çok Kazandıran Sanal Para: Multi-collateral Daı

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında son 24 saat boyunca Multi-collateral DAI, Hyperion ve BOSAGORA umut verici görünüyor. diğer taraftan Tether, TrueUSD ve Binance USD ise aynı süre içinde en hızlı düşme trendine giren üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Toplam piyasa hacmi 142.25 Milyar doları geçen sanal para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 79.29.

Bitcoin
Bitcoin canlı verilere göre 5099.99 Amerikan Doları (32359.47 Türk lirası) dolaylarında. Bitcoin geçtiğimiz hafta yüzde 43.95 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 768.76 Türk lirası seviyesinde talep görüyor. Ethereum son bir hafta içinde yüzde 48.22 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple - XRP şu anda 0.14 dolar yani 0.91 lira seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir