19
Sal, Eki
30 Yeni Haber

Cardano Piyasasından Haberler Var

Cardano Piyasasından Haberler Var

Ekonomi

Geleneksel yatırım araçlarına meydan okuyan sanal para dünyası yeni yatırımcılar buluyor. analistlere göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital para dünyası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Cardano fiyatları yükselir mi? Cardano kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

Sanal para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel rakamlara göre son bir gün içinde 148.24 Milyar dolar tutarında kripto para işlem gördü.

Cardano 09:50 itibarıyla 0.16 TL. Amerikan Doları olarak da 0.03 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 652.52 Milyon dolar seviyesinde dengelendi. Ayrıca Cardano bir günlük zaman diliminde yüzde 1.66 değer farkı yaşadı.

Dragon Coins Dünden Beri Kazandırmaya Devam Ediyor

Dragon Coins dün itibarıyla istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Huobi Token ise alarm vermeye başladı. Zira dünden şu ana kadar en fazla değer kaybı yaşayan dijital para Huobi Token oldu. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Fiyatı: 5132.27 Amerikan Doları
Son bir gündeki işlem hacmi: 46.04 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 114.02 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 16.06 Milyar Dolar

Ripple

Fiyatı: 0.14 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.74 Milyar Dolar

Kripto para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir