29
Prş, Eki
15 Yeni Haber

Cardano Piyasasında Gerginlik Tırmanıyor

Cardano Piyasasında Gerginlik Tırmanıyor

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan dijital para dünyası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu dijital para analistlerine göre sanal para piyasası geleceğin uluslar arası para kuru. Peki Cardano düşer mi? Cardano ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Toplamda 351.13 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen kripto para dünyası sadece son 24 saat içinde 85.05 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı. 351.13 Milyar Amerikan Doları tutarındaki piyasanın yüzde 60.71'si sadece bitcoine ait.

Cardano an itibarıyla 0.12 dolar üstünden talep görüyor. Bununla birlikte Cardano son bir hafta boyunca yüzde 12.74 değer farkı yaşadı.

Son Yimidört Saat İçinde En Çok Kazandıran Sanal Para: Kusama

Geçen bir haftada yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar Basic Attention Token, Siacoin ve The Midas Touch Gold olurken, son bir gün içerisinde tabloda değişiklikler söz konusu. Kusama, Reserve Rights ve Divi dün itibarıyla en çok kazandıran sanal paralar oldu. öbür taraftan geçen hafta Tether, ZB Token ve UNUS SED LEO hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise UNUS SED LEO, Hyperion ve Kava.io alarm vermeye başladı. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 213.16 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 22.84 Milyar Dolar
Fiyatı: 11540.34 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 44.07 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 10.48 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 392.37 Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir