18
Pzt, Oca
32 Yeni Haber

Cardano Kazandırıyor Mu?

Cardano Kazandırıyor Mu?

Ekonomi

Geleceğin finans piyasası olarak görülen kripto para piyasası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. bazılarına göre sanal paralar yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. Peki Cardano fiyatları yükselir mi? İşte güncellenen veriler ışığında kripto para piyasasının son durumu.

12:28 itibarıyla kripto para birimleri toplam 392.44 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoin 64.83'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Cardano an itibarıyla 0.09 Amerikan Doları civarından talep görüyor. Cardano son bir gün içinde yüzde 0.30 değer farkı yaşadı.

Filecoin Dünden Beri Kazandırmaya Devam Ediyor

HUSD, Tether ve TrueUSD son bir hafta içinde indi. öbür taraftan Velas, Kusama ve CyberVein geçen bir haftada yatırımcılarını en fazla güldüren kripto para birimleri. Bitcoin, Ethereum ve Tether sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 80.24 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.
12:28 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: BTC 13728.84 Amerikan Doları, Ethereum 386.99 Dolar, Ripple 0.24 dolar üstünden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir