16
Çrş, Haz
32 Yeni Haber

Cardano Kazandırıyor Mu?

Cardano Kazandırıyor Mu?

Ekonomi

Geleceğin finans piyasası olarak görülen dijital para piyasası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para dünyası aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. Peki Cardano fiyatları düşer mi? Cardano kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

En son fiyatlara göre son bir gün içinde 120.95 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para alınıp satıldı.. Toplamda 148.30 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 65.65'si bitcoinden geliyor.

Cardano an itibarıyla 0.03 dolar üzerinden talep görüyor. Ayrıca Cardano geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 4.18 değer farkını gördü.

Dünden Beri Terra Yatırımcıları Gergin

Dijital para piyasasının geçen bir haftada şampiyonları Dragon Coins, Tachyon Protocol ve Numeraire oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Multi-collateral DAI, Tether ve USD Coin en çok kaybettiren dijital para birimleri oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin 5327.11 Amerikan Doları, Ethereum 116.33 Amerikan Doları, Ripple 0.15 dolar ve Bitcoin Cash 181.07 dolar düzeyinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir