27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Cardano Kaç Lira?

Cardano Kaç Lira?

Ekonomi

Finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan dijital para piyasası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para dünyası zor günler geçirse de ileride kazandıracak. kripto para piyasası kazandırır mı? Cardano kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 187.89 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen kripto para dünyası sadece dün itibarıyla 100.15 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Cardano tablosu yenilendi. güncel verilere göre 0.22 Türk lirası seviyesinde dengelenen Cardano, son 1 gün içinde 72.82 Milyon dolar alınıp satıldı. Ayrıca Cardano son yimidört saat içinde yüzde 0.69 değer farkını gördü.

Yap Stone Son Bir Gün Boyunca İndi

Dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Paxos Standard, TrueUSD ve Tether son bir hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. buna karşılık Loopring, Tezos ve Enjin Coin geçtiğimiz hafta içinde en çok kazandıran sanal para birimleri oldu. dijital para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

güncellenen en son fiyatlara göre Bitcoin 6806.02 Amerikan Doları. bitcoin geçtiğimiz hafta yüzde 10.85 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ether 969.79 TL civarından işlem görüyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 11.95 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç lira oldu?
Ripple kaç Türk lirası oldu?

Ripple - XRP an itibarıyla 0.18 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir