28
Prş, Eki
25 Yeni Haber

Cardano Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Cardano Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan dijital para piyasası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. bazı dijital para analistlerine göre dijital para birimleri yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. bu yatırım ortamında Cardano alınır mı? İşte güncellenen veriler ışığında sanal para piyasasının son durumu.

Dijital para dünyası son yimidört saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 180.15 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 67.32 ile ilk sırada.

14:13 itibarıyla 0.19 lira üstünden talep gören Cardano 772.53 Milyon Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 0.03 Dolar (0.19 Türk lirası) üzerinden alınıp satılıyor. Bununla birlikte Cardano geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 7.85 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta İçinde Algorand Değer Kaybetti

Kripto para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin SV en çok kazandıran dijital para birimi oldu. bununla birlikte son 3 ay içinde en çok değer kaybeden para birimi de Bitcoin oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 79.59 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

güncel verilere bakıldığında 6631.71 Amerikan Doları civarından işlem gören bitcoin geçtiğimiz 24 saat içinde 37.03 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. bitcoin güncel piyasa değeri 121.28 Milyar dolar civarında.
ethereum ise son rakamlara bakıldığında 135.96 dolar dolaylarında tutundu. Ethereum son bir gün boyunca 11.64 Milyar Amerikan Doları piyasada el değiştirdi..
Ripple 0.16 üstünden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir