27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Cardano Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Cardano Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Ekonomi

Geleneksel yatırım araçlarına meydan okuyan kripto para birimleri hiç uyumuyor. uzmanlara göre her gün yeni emtialar üreten dijital para birimleri bir şakadan ibaret. Peki Cardano fiyatları düşer mi? Cardano kaç dolar oldu? foreks piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Toplamda 253.21 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen dijital para birimleri sadece son bir gün içinde 117.40 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Cardano an itibarıyla 0.06 dolar üstünden talep görüyor. Cardano son 24 saat boyunca yüzde 2.30 değer farkı yaşadı.

Bitcoin Sanal Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

Geçen bir haftada en fazla değer kazanan sanal paralar Zcash, Golem ve Cardano olurken, son 24 saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. Enjin Coin, THETA ve Verge geçtiğimiz 24 saat boyunca yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal paralar oldu. bununla birlikte geçen hafta ZB Token, BitShares ve Lisk hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Crypto.com Coin, Unibright ve Maker alarm vermeye başladı. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

17:21 itibarıyla tüm kripto para fiyatları: BTC 9324.25 Amerikan Doları, Ethereum 206.44 Dolar, Ripple 0.20 Amerikan Doları seviyesinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir