16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Bitcoin Piyasası Yine Gergin

Bitcoin Piyasası Yine Gergin

Ekonomi

Son yılların yükselen trendi dijital para birimleri her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. kimilerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital para dünyası foreks sektörünün geleceği. Peki BTC düşer mi? Bitcoin kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Sanal paralar geçtiğimiz yirmidört saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 1305.41 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 44.71 ile ilk sırada.

Bitcoin tablosu yenilendi. güncel verilere bakıldığında 473819.42 Türk lirası civarında dengelenen BTC, son bir gün içerisinde 63.94 Milyar Amerikan Doları talep gördü. Ayrıca bitcoin geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 1.93 değer farkı kaydetti.

Audius Dünden Beri Kazandırdı

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. TrueUSD, Tether ve Maker geçtiğimiz hafta boyunca sert bir düşüş yaşadı. buna karşılık Binance USD, USD Coin ve Terra 1 hafta içerisinde yatırımcılarını en fazla güldüren sanal para birimleri oldu. Toplam piyasa hacmi 1305.41 Milyar doları geçen kripto para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 71.78.

Bitcoin 30658 Dolar, Ethereum 2239.02 Amerikan Doları, Ripple 0.44 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 211.07 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir