27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Bitcoin Gold Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Bitcoin Gold Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Ekonomi

Foreks sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen dijital para dünyası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre sanal para piyasası gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Bitcoin Gold fiyatları düşer mi? Bitcoin Gold kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Kripto para dünyası dünden şu ana kadar 156.53 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. en son fiyatlara bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 242 Milyar dolara ulaştı.

Bitcoin Gold 21:11 itibarıyla 69.20 TL. Dolar olarak da 9.76 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 170.95 Milyon Amerikan Doları seviyesinde dengelendi. Bitcoin Gold son bir saat içinde yüzde 0.40 değer farkı kaydetti.

Dijital Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Geçtiğimiz hafta içinde en çok yükselen sanal paralar Cardano, FTX Token ve Augur olurken, dün itibarıyla tabloda değişiklikler söz konusu. ABBC Coin, Hyperion ve DigiByte son 1 gün içinde en fazla değer kazanan sanal paralar oldu. öte yandan geçen hafta Binance USD, USD Coin ve Ren hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Huobi Token, HedgeTrade ve Horizen alarm vermeye başladı. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 162.14 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 44.25 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 8830.61 Dolar

Ethereum

Ethereum kaç Dolar?
Ethereum kaç Amerikan Doları?
Piyasa Değeri: 22.71 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 21.94 Milyar Dolar
Fiyatı: 204.95 Amerikan Doları

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir