28
Sal, Eyl
25 Yeni Haber

Bitcoin Gold Piyasasında Gerginlik Tırmanıyor

Bitcoin Gold Piyasasında Gerginlik Tırmanıyor

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan sanal para piyasası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. finans uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal paralar yatırımcılarını yarı yolda bırakması muhtemel bir dünya. Peki Bitcoin Gold yükselir mi? Bitcoin Gold kaç dolar? finans piyasasından en son haberler burada.

Toplamda 1351.64 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen dijital para birimleri sadece son yimidört saat içinde 170.11 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı. 1351.64 Milyar Amerikan Doları tutarındaki piyasanın yüzde 46.46'si sadece bitcoine ait.

Bitcoin Gold an itibarıyla 47.75 dolar düzeyinden alınıp satılıyor. Ayrıca Bitcoin Gold son bir saat içinde yüzde 1.09 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca En Çok Kazandıran Sanal Para: Swissborg

Kripto para piyasası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. SwissBorg, NEM ve Bitcoin SV geçen hafta en çok kazandıran kripto parabirimleri oldu. öte yandan Tether, TrueUSD ve Paxos Standard geçen bir haftada en hızlı düşme trendine giren sanal para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum, Tether, Binance Coin ve Cardano piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 69.22 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin 33498.44 Amerikan Doları, Ethereum 2104.91 Dolar, Ripple 0.66 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 497.11 dolar üzerinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir