06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Bitcoin Gold Piyasası Yine Gergin

Bitcoin Gold Piyasası Yine Gergin

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan sanal para dünyası yatırımcıları şaşırtıyor. bazı dijital para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten sanal para piyasası zor günler geçirse de ileride kazandıracak. dijital para piyasası kazandırır mı? Bitcoin Gold ile birlikte diğer kripto para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Kripto para piyasası geçtiğimiz 24 saat içinde 198.44 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel rakamlara göre piyasanın toplam büyüklüğü 2431.92 Milyar dolara ulaştı.

Bitcoin Gold an itibarıyla 70.92 dolar üstünden talep görüyor. Bununla birlikte Bitcoin Gold son bir hafta boyunca yüzde 2.38 değer farkı kaydetti.

Sushiswap Dünden Beri Kazandırdı

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin en fazla değer kazanan kripto para birimi oldu. buna karşılık son 3 ay içinde en çok hayal kırıklığı yaratan para birimi de Compound oldu. Yatırım kararı almadan önce 2431.92 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 18:42 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

güncellenen en son fiyatlara göre BTC 61064.29 Amerikan Doları. bitcoin son bir hafta içinde yüzde 10.85 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?

ethereum 36073.84 lira üzerinden talep görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta içinde yüzde 8.26 değer farkı gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 1.16 Amerikan Doları
Ripple Kaç Dolar? Ripple 1.16 Dolar

ripple an itibarıyla 1.16 Amerikan Doları civarından işlem görüyor.

Sanal para birimleri finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir