28
Çrş, Eki
15 Yeni Haber

Bitcoin Gold Piyasası Yine Gergin

Bitcoin Gold Piyasası Yine Gergin

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte foreks sektörünün en tartışmalı konularından biri olan dijital paralar yatırımcıları şaşırtıyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen dijital para birimleri altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Peki Bitcoin Gold yükselir mi? Bitcoin Gold kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

Kripto para birimleri geçtiğimiz 24 saat içinde 80.28 Milyar dolar işlem gördü. güncel rakamlara bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 359.12 Milyar dolara ulaştı.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Bitcoin Gold en son alınan veriler ışığında 10.88 Amerikan Doları seviyesinden alınıp satılıyor. Bitcoin Gold son bir gün içinde yüzde 2.96 değer farkı kaydetti.

Ampleforth Son Bir Gün İçerisinde En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

Dijital para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin en fazla değer kazanan kripto para birimi oldu. diğer taraftan son 3 ay içinde en fazla düşen para birimi de HedgeTrade oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 77.00 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin
bitcoin en son fiyatlara bakıldığında 11787.27 Dolar (88168.81 lira) civarında. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 1.82 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 3046.22 Türk lirası civarında talep görüyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 5.37 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.29 Amerikan Doları yani 2.17 TL civarından işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından takibi zor bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir