22
Sal, Eyl
22 Yeni Haber

Bitcoin Gold Ne Kadar?

Bitcoin Gold Ne Kadar?

Ekonomi

Finans dünyasının yıldızı kripto para birimleri yatırımcıları şaşırtıyor. bazı kripto para analistlerine göre sanal para dünyası zor günler geçirse de ileride kazandıracak. Peki Bitcoin Gold yükselir mi? Bitcoin Gold kaç dolar oldu? foreks piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Kripto para dünyası son 24 saat içinde 68.93 Milyar dolar işlem gördü. güncellenen en son verilere göre piyasanın toplam büyüklüğü 347.51 Milyar dolara ulaştı.

22:40 itibarıyla 77.26 TL civarından talep gören Bitcoin Gold 181.38 Milyon dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 10.36 Amerikan Doları üzerinden alınıp satılıyor. Bununla birlikte Bitcoin Gold son bir hafta boyunca yüzde 2.89 değer farkını gördü.

Geçen Bir Haftada En Fazla Kaybettiren Dijital Para Neo Oldu

VeChain geçtiğimiz yirmidört saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Paxos Standard ise alarm vermeye başladı. Zira geçtiğimiz 24 saat boyunca en hızlı düşen sanal para Paxos Standard oldu. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?

güncellenen en son fiyatlara göre bitcoin 11693.01 Dolar. Bitcoin son bir hafta boyunca yüzde 0.18 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Amerikan Doları?

ethereum 2916.06 lira düzeyinden işlem görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 5.01 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?

ripple an itibarıyla 0.29 Amerikan Doları düzeyinden işlem görüyor.

Sanal para piyasası hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir