20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Bitcoin Gold Kaç Lira Oldu?

Bitcoin Gold Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Son yılların en büyük yatırım alternatiflerinden biri olarak görülen sanal para dünyası yatırımcıları şaşırtıyor. uluslar arası gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para piyasası kötü bir şakadan ibaret. böyle bir ortamda Bitcoin Gold alınır mı? İşte güncellenen veriler ışığında sanal para piyasasının son durumu.

Dijital para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel verilere göre geçtiğimiz 24 saat boyunca 115.80 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para el değiştirdi.

22:17 itibarıyla 61.61 lira üzerinden talep gören Bitcoin Gold 157.52 Milyon dolar piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 8.99 Amerikan Doları (61.61 Türk lirası) üzerinden alınıp satılıyor. Ayrıca Bitcoin Gold geçtiğimiz yirmidört saat içinde yüzde 1.52 değer farkı kaydetti.

Son Bir Hafta Boyunca Kyber Network Düştü

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Kyber Network, Stellar ve Terra geçtiğimiz hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. buna karşılık Tezos, Quant ve DxChain Token son bir hafta içinde en fazla yükselen dijital para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 80.45 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 175.11 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 35.93 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 9526.33 Dolar

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?
Piyasa Değeri: 23.27 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 12.89 Milyar Dolar
Fiyatı: 209.61 Dolar

Sanal para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir