21
Pzt, Haz
31 Yeni Haber

Bitcoin Gold Kaç Lira?

Bitcoin Gold Kaç Lira?

Ekonomi

Finans dünyasının yükselen trendi sanal para piyasası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için kripto para analistlerine göre kripto para piyasası yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. Peki Bitcoin Gold düşer mi? Bitcoin Gold ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Sanal para piyasası son 24 saat boyunca 497.66 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. canlı verilere göre piyasanın toplam büyüklüğü 2323 Milyar dolara ulaştı.

Bitcoin Gold 17:14 itibarıyla 148.97 Amerikan Doları, piyasa değeri ise 2.61 Milyar dolar civarında. Bununla birlikte Bitcoin Gold geçtiğimiz hafta içinde yüzde 63.96 değer farkı kaydetti.

Bitcoin Sanal Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Binance USD, Dai ve Horizen geçen hafta sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan Waves, Dogecoin ve SushiSwap geçtiğimiz hafta içinde yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal para birimleri oldu. dijital para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

an itibarıyla Bitcoin 57481.01 Dolar. BTC geçen haftadan beri yüzde 7.00 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

Ethereum 28712.60 Türk lirası üstünden işlem görüyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 26.43 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç lira oldu?
Ripple kaç TL oldu?

Ripple an itibarıyla 1.68 Amerikan Doları düzeyinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir