28
Prş, Eki
25 Yeni Haber

Bitcoin Gold Kaç Dolar?

Bitcoin Gold Kaç Dolar?

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan sanal para piyasası yeni yatırımcılar buluyor. dijital para uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital para piyasası bir şakadan ibaret. Peki Bitcoin Gold fiyatları düşer mi? Bitcoin Gold ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Dijital para birimleri son yimidört saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 204.86 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 64.76 ile ilk sırada.

Bitcoin Gold an itibarıyla 10.02 dolar civarından talep görüyor. Bitcoin Gold bir günlük zaman diliminde yüzde 0.77 değer farkı yaşadı.

Unus Sed Leo Geçtiğimiz 24 Saat İçinde Yatırımcısına En Fazla Kaybettiren Sanal Para

Zcash geçtiğimiz yirmidört saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. UNUS SED LEO ise alarm vermeye başladı. Zira son 24 saat içinde en fazla düşen kripto para UNUS SED LEO oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 78.80 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin
BTC en son fiyatlara göre 7237.29 Amerikan Doları (50335.32 TL) civarında. Bitcoin geçen bir haftada yüzde 5.81 değer farkı kaydetti.
Ethereum
Ethereum 1269.46 lira dolaylarında işlem görüyor. Ethereum son bir hafta boyunca yüzde 15.64 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple - XRP şu anda 0.19 Amerikan Doları yani 1.35 Türk lirası üstünden işlem görüyor.

Dijital para birimleri belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir