19
Sal, Eki
21 Yeni Haber

Bitcoin Cash Ne Kadar?

Bitcoin Cash Ne Kadar?

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan kripto paralar dalgalı günler yaşıyor. bazılarına göre dijital para birimleri gelecekte tek tercih olabilir. dijital para dünyası kazandırır mı? Bitcoin Cash ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Toplamda 237.45 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece dünden şu ana kadar 159.12 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Bitcoin Cash güncel rakamlara bakıldığında 242.14 Amerikan Doları üstünden işlem görüyor. Ayrıca Bitcoin Cash bir günlük zaman diliminde yüzde 7.14 değer farkını gördü.

Aave Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını Güldürdü

Son bir hafta içinde yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar Aave, WAX ve MonaCoin olurken, son yimidört saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. BitTorrent, Zilliqa ve Hyperion geçtiğimiz 24 saat içinde en fazla yükselen sanal paralar oldu. öte yandan son bir hafta boyunca Bitcoin Gold, Qtum ve Multi-collateral DAI hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise USD Coin, PAX Gold ve Maker alarm vermeye başladı. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin 8675.54 Dolar, Ethereum 200.80 Dolar, Ripple 0.21 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 242.14 Amerikan Doları üzerinden talep görüyor.

Kripto para dünyası tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir