01
Çrş, Ara
27 Yeni Haber

Bitcoin Cash Kaç Lira Oldu?

Bitcoin Cash Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Uluslar arası arenada hızla yoluna devam eden dijital para dünyası gündemden hiç düşmüyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre kripto paralar gelecekte tek tercih olabilir. böyle bir ortamda Bitcoin Cash alınır mı? Bitcoin Cash kaç lira oldu? para piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Sanal paralar hareketli dakikalar yaşıyor. güncel verilere bakıldığında dün itibarıyla 111.13 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para işlem gördü.

Son bir gün içinde 2.95 Milyar dolar işlem hacmine ulaşan Bitcoin Cash en son fiyatlara bakıldığında 235.57 Amerikan Doları, yani 1638.39 TL üzerinden talep görüyor. Ayrıca Bitcoin Cash son bir saat içinde yüzde 0.40 değer farkı kaydetti.

Monacoin Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

Kripto para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. DigiByte, Ethereum ve DigixDAO 1 hafta içerisinde yatırımcılarına en fazla güven tesis eden dijital parabirimleri oldu. öbür taraftan Bitcoin Cash, HyperCash ve Kyber Network geçen bir haftada en hızlı düşme trendine giren sanal para birimleri olarak öne çıktı. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin 7149.44 Amerikan Doları, Ethereum 173.94 Dolar, Ripple 0.19 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 235.57 dolar seviyesinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir