06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Bitcoin Cash Canlı Fiyatlar

Bitcoin Cash Canlı Fiyatlar

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan sanal para piyasası dalgalı günler yaşıyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal paralar patlayacak bir balon. Peki Bitcoin Cash fiyatları yükselir mi? Bitcoin Cash kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. güncellenen en son verilere göre son bir gün boyunca 118.28 Milyar dolar tutarında sanal para piyasada el değiştirdi.

Küresel piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Bitcoin Cash güncel rakamlara göre 246.33 dolar seviyesinden talep görüyor. Ayrıca Bitcoin Cash son bir saat içinde yüzde 0.07 değer farkını gördü.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca Binance Usd Kaybettirmeye Devam Ediyor

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında son yimidört saat içinde Aave, Matic Network ve Zcash umut verici görünüyor. bununla birlikte TrueUSD, Paxos Standard ve v.systems ise aynı süre içinde en çok hayal kırıklığı yaratan üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 80.52 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin 9733.55 Amerikan Doları, Ethereum 213.79 Amerikan Doları, Ripple 0.20 dolar ve Bitcoin Cash 246.33 dolar üstünden işlem görüyor.

Kripto para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir