21
Prş, Oca
22 Yeni Haber

Binance Coin Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Binance Coin Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Ekonomi

Para dünyasının yıldızı sanal para birimleri altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre dijital paralar bir Ponzi oyunundan ibaret. Peki Binance Coin düşer mi? Binance Coin ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Toplamda 252.36 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen dijital para piyasası sadece son bir gün içinde 88.70 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı. 252.36 Milyar Amerikan Doları tutarındaki piyasanın yüzde 67.11'si sadece bitcoine ait.

Binance Coin tablosu yenilendi. güncel rakamlara göre 114.32 TL civarında dengelenen Binance Coin, son yimidört saat içinde 276.29 Milyon dolar işlem gördü. Ayrıca Binance Coin son 24 saat içinde yüzde 0.57 değer farkı yaşadı.

Geçtiğimiz Hafta En Fazla Kaybettiren Numeraire Oldu

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Numeraire, Basic Attention Token ve Terra geçen haftadan beri sert bir düşüş yaşadı. diğer tarafta ise OmiseGO, Nervos Network ve Cardano 1 hafta içerisinde en fazla değer kazanan sanal para birimleri oldu. Toplam piyasa hacmi 252.36 Milyar doları geçen dijital para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 79.82.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?

an itibarıyla bitcoin 9211.70 Amerikan Doları. Bitcoin geçen bir haftada yüzde 3.03 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Dolar?
Ethereum kaç Amerikan Doları?

Ethereum 1438.48 lira seviyesinden alınıp satılıyor. Ethereum geçen hafta yüzde 3.76 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç Türk lirası oldu?
Ripple kaç Türk lirası oldu?

ripple an itibarıyla 0.20 dolar düzeyinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir