27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Binance Coin Düşüyor Mu?

Binance Coin Düşüyor Mu?

Ekonomi

Küresel piyasada gece gündüz işlem görmeye devam eden dijital paralar yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. bazı sanal para analistlerine göre kripto para dünyası bir Ponzi oyunundan ibaret. böyle bir ortamda Binance Coin alınır mı? Binance Coin kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Sanal para dünyası geçtiğimiz 24 saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 253.79 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 68.28 ile ilk sırada.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Binance Coin güncel rakamlara bakıldığında 16.15 dolar düzeyinden işlem görüyor. Binance Coin son bir gün boyunca yüzde 0.27 değer farkını gördü.

Litecoin Son Yimidört Saat İçinde Değer Kaybetti

Dijital para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında FTX Token yatırımcılarını en fazla güldüren kripto para birimi oldu. bununla birlikte son 3 ay içinde en fazla değer kaybı yaşayan para birimi de Bitcoin oldu. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin 9428.38 Amerikan Doları, Ethereum 200.57 Dolar, Ripple 0.20 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 237.63 dolar üzerinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir