28
Prş, Eki
26 Yeni Haber

Binance Coin Düşüyor Mu?

Binance Coin Düşüyor Mu?

Ekonomi

Son yılların yükselen trendi sanal para piyasası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. bazı para uzmanlarına göre kripto para dünyası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Binance Coin düşer mi? Binance Coin ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Toplamda 197.13 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen kripto para birimleri sadece geçtiğimiz 24 saat içinde 150 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Binance Coin an itibarıyla 15.49 dolar düzeyinden talep görüyor. Ayrıca Binance Coin dünden şu ana kadar yüzde 1.87 değer farkı kaydetti.

Synthetix Network To Dünden Beri Kazandırdı

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında OKB en çok yükselen kripto para birimi oldu. bununla birlikte son 3 ay içinde en fazla alarm veren para birimi de Bitcoin oldu. dijital para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Fiyatı: 6995.74 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 43.08 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 169.16 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 20.25 Milyar Dolar

Ripple

Fiyatı: 0.19 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.48 Milyar Dolar

Kripto para piyasası sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir