28
Prş, Eki
27 Yeni Haber

Binance Coin Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Binance Coin Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Ekonomi

Foreks sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen sanal para dünyası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. bazı analistlere göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para piyasası kanlı bir su havuzuna benziyor. Peki Binance Coin yükselir mi? Binance Coin kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 189.98 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece son 1 gün içinde 115.36 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Binance Coin tablosu yenilendi. en son alınan veriler ışığında 104.96 Türk lirası seviyesinde dengelenen Binance Coin, dünden şu ana kadar 468.21 Milyon Amerikan Doları talep gördü. Bununla birlikte Binance Coin geçtiğimiz hafta içinde yüzde 1.33 değer farkı yaşadı.

Hyperion Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını En Çok Güldüren Kripto Para Birimi

Lisk son 24 saat boyunca istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Ontology ise alarm vermeye başladı. Zira son 24 saat içinde en hızlı düşen sanal para Ontology oldu. Yatırım kararı almadan önce 189.98 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 15:16 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin 6753.07 Dolar, Ethereum 156.76 Amerikan Doları, Ripple 0.18 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 221.33 dolar üzerinden alınıp satılıyor.

Sanal paralar tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir