20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

0x Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

0x Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Ekonomi

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen kripto para dünyası dalgalı günler yaşıyor. bazı foreks uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para dünyası patlamak üzere olan bir balon. Peki 0x fiyatları yükselir mi? 0x kaç dolar oldu? para piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Sanal para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. güncellenen en son fiyatlara göre bir günlük zaman diliminde 112.17 Milyar dolar tutarında dijital para işlem gördü.

0x an itibarıyla 0.16 Amerikan Doları üzerinden alınıp satılıyor. Bununla birlikte 0x geçen bir haftada yüzde 1.23 değer farkı kaydetti.

Litecoin Bir Haftadır Azaldı

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Litecoin, Ethereum ve Cardano geçtiğimiz hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. diğer tarafta ise VeChain, XRP ve Bytom geçen hafta en çok kazandıran kripto para birimleri oldu. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin 6660.99 Dolar, Ethereum 136.86 Amerikan Doları, Ripple 0.18 dolar ve Bitcoin Cash 225.19 dolar seviyesinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir