27
Prş, Oca
22 Yeni Haber

0x Piyasası Yine Gergin

0x Piyasası Yine Gergin

Ekonomi

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen dijital para piyasası hiç uyumuyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal para piyasası yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. Peki 0x fiyatları yükselir mi? 0x ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Toplamda 188.75 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen sanal paralar sadece son 1 gün içinde 142.81 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı. 188.75 Milyar dolar tutarındaki piyasanın yüzde 65.31'si sadece bitcoine ait.

0x an itibarıyla 0.16 Amerikan Doları üstünden işlem görüyor. 0x son bir gün boyunca yüzde 4.56 değer farkını gördü.

Paxos Standard Bir Haftadır Azaldı

Son bir hafta boyunca yatırımcılarını en fazla güldüren sanal paralar Tezos, Terra ve Kyber Network olurken, son bir gün içerisinde tabloda değişiklikler söz konusu. Digitex Futures, Komodo ve Bytecoin geçtiğimiz 24 saat boyunca en fazla yükselen sanal paralar oldu. diğer tarafta ise geçen haftadan beri Paxos Standard, Tether ve USD Coin hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise USD Coin, Chainlink ve Tether alarm vermeye başladı. Toplam piyasa hacmi 188.75 Milyar doları geçen dijital para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 78.58.

17:57 itibarıyla tüm kripto para fiyatları: bitcoin 6727.93 Dolar, Ethereum 153.71 Amerikan Doları, Ripple 0.18 dolar üstünden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir