28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

0x Piyasası Yine Gergin

0x Piyasası Yine Gergin

Ekonomi

Finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan dijital para birimleri gündemden hiç düşmüyor. bazı uzmanlara göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para dünyası haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki 0x yükselir mi? İşte güncellenen veriler ışığında kripto para piyasasının son durumu.

Sanal para birimleri geçtiğimiz 24 saat boyunca 145.42 Milyar dolar işlem gördü. güncel verilere bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 193.04 Milyar dolara ulaştı.

Geçtiğimiz 24 saat içinde 14.60 Milyon Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan 0x güncellenen en son verilere göre 0.16 Dolar, yani 1.05 Türk lirası üzerinden alınıp satılıyor. 0x son bir saat içinde yüzde 1.15 değer farkı yaşadı.

Tether Son Bir Gün İçerisinde Yatırımcısını Üzdü

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında bir günlük zaman diliminde OKB, Cardano ve Zcash umut verici görünüyor. öbür taraftan Tether, TrueUSD ve Binance USD ise aynı süre içinde en fazla kaybettiren üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 79.25 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.
20:28 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: BTC 7044.68 Dolar, Ethereum 145.54 Amerikan Doları, Ripple 0.18 dolar civarından talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından heyecanlı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir